روش کار با modemspy و پیدا کردن شماره تلفن طرف هنگامه چت کردن

سلام دوستان بیکار بودم گفتم با یه نرم افزار توپ سورپرایزتون کنم!!! شما با این نرم افزار می تونید بدونه داشتن ای پی شماره تلفن افراد را در چت بدست بیاورید این تنها نرم افزاری هست که این کار رو واستون خیلی راحت انجام میده. 

برنامه Modem spy چندین کار مهم را انجام می ده:

1- پیدا کردن شماره تلفن کسی که باهاش چت می کنیم

2- ضبط مکالماتی که از تلفن صورت می گیره

3- نمایش دادن شماره تلفن شخصی که به شما تماس می گیره(Caller ID)

منبع:www.world-hacker.sub.ir

خوب حالا روش کار با نرم افزار:

بعد از دریافت و اجرای نرم افزار یک شمایل کوچک در نوار وظیفه ویندوز مشاهده می نمایید. که برای دسترسی به ترم افزار می توونید روی اون کلیک کنید.

ابتدا تنظیمات مربوط به نرم افزار:

 

روی منوی فایل کلیک کرده و گزینه Preferences را انتخاب نمایید. سپس زبانه Harware را انتخاب نمایید و در آنجا مودم خود را برای نرم افزار مشخص نمایید. همچنین تیک هر دو گزینه را بزنید و در پایین این دو گزینه کارت صوتی خود را برای نرم افزار مشخص نمایید.حال به سراغ تب Recording برید اگه بخواید تمامی مکالماتی که با شما تماس گرفته می شه رو ضبط کنید باید تیک مربوط به گزینه Record all incoming calls را بزنید در قسمت Answer a call in seconds نیز در جای خالی باید مدت زمانی را که برای فعال شدن برنامه وقتی که کسی با شما تماس می گیره برای ظبط مکالمات می باشد را وارد نمایید که بهتر است زمان 10 ثانیه باشه. اگه بخواید که شما مکالماتی که با دیگران تماس می گیرید رو ضبط کنید باید تیک مربوط به گزینه Record all outcalling … را علامت بزنید.البته اگر این تیک فعال باشه برنامه هر 30ثانیه خط تلفن رو برای شناسای اینکه کسی صحبت می کنه یا نه چک می کنه. برای تغییر این زمان می تونید در قسمت Check for dial tone زمان مربوطه را وارد نمایید. حال تب Save as را انتخاب نمایید.در قسمت Change format می تونید فرمت مناسب برای ظبط مکالمات را انتخاب نمایید در قسمت Advanced نیز هیچ گونه تغییری ندهید در انتها گزینه Apply را کلیک کنید حال دوباره به صفحه اصلی برنامه بر می گردیم.در قسمت Input device گزینه Modem و در قسمت Output device نیز Sound card را انتخاب نمایید و هر دو تیک کنار آنها را علامت بزنید در پایین نرم افزار نیز تیک Record all incoming calls را نیز علامت بزنید. خوب تموم شد. این نرم افزار به شرطی کار می کنه که مودم شما از قابلیتهایی که این نرم افزار داره و در بالا معرفی شد پشتیبانی کنه اگر بعد از نصب نرم افزر با پیغام خطایی مواجه شدید یعنی مودم شما از این قابلیتها پشتیبانی نمی کنه حالا فقط کافیه برنامه باز باشه .

اما چگونه هنگام چت شماره تلفن طرف رو پیدا کنیم:

برای اینکار شما باید اول فایلی که در قسمت دوم دانلود(Download Part 2) هست را دانلود کنید.

در مرحله بعد این فایل رو در پوشه plugin در مکانی که نرم افزار نصب شده کپی کنید.

حالا ازمنو plugin در بالای نرم افزار گزینه networking را فعال کنید ( معمولا خودش فعاله اما کار از محکم کاری عیب نمیکنی) توجه کنید هیچکدام از تنضیمات آن را تغییر ندهید . حالا کافیست نرم افزار باز باشد خود نرم افزار به صورت خودکار شماره طرف رو بهتون نشون میده .

 

DownloadDownload Part 1

DownloadDownload Part 2

                                                                                           Size:356 Kb

سریال نامبر:

Name: modemspy

SN: 14458

Name: Team EXPLOSiON

SN: M1-3210-2156-71137944-262722237

/ 3 نظر / 232 بازدید
reza

سلام بابا گرفتیمون این پاسورد میخواد که شما نذاشتین سریال نامبرا هم همش میگ اشتباس

ایمان

دوست عزیز لینک دانلودش رو گذاشتی اما شماره پسوردی نیست که آدم فایل رو از حالت فشرده خارج کنه ! !! لطفا شماره پسوردش رو قرار بدید

ps

دانلود نکنید همه چیز دروغه